his.sePublikasjoner
Endre søk
RefereraExporteraLink to record
Permanent link

Direct link
Referera
Referensformat
  • apa
  • harvard1
  • ieee
  • modern-language-association-8th-edition
  • vancouver
  • Annet format
Fler format
Språk
  • de-DE
  • en-GB
  • en-US
  • fi-FI
  • nn-NO
  • nn-NB
  • sv-SE
  • Annet språk
Fler språk
Utmatningsformat
  • html
  • text
  • asciidoc
  • rtf
Applications of generalized Perron trees to maximal functions and density bases
Department of Pure Mathematics, University of Waterloo, Waterloo, Ontario, Canada.
Högskolan i Skövde, Institutionen för naturvetenskap.
1998 (engelsk)Inngår i: Journal of Fourier Analysis and Applications, ISSN 1069-5869, E-ISSN 1531-5851, Vol. 4, nr 2, s. 215-227Artikkel i tidsskrift (Fagfellevurdert) Published
sted, utgiver, år, opplag, sider
Springer Science+Business Media B.V., 1998. Vol. 4, nr 2, s. 215-227
HSV kategori
Identifikatorer
URN: urn:nbn:se:his:diva-11889DOI: 10.1007/BF02475990ISI: 000076671400007Scopus ID: 2-s2.0-1842715799OAI: oai:DiVA.org:his-11889DiVA, id: diva2:902237
Tilgjengelig fra: 2016-02-10 Laget: 2016-02-10 Sist oppdatert: 2017-11-30bibliografisk kontrollert

Open Access i DiVA

Fulltekst mangler i DiVA

Andre lenker

Forlagets fulltekstScopus

Personposter BETA

Rönning, Jan-Olav

Søk i DiVA

Av forfatter/redaktør
Rönning, Jan-Olav
Av organisasjonen
I samme tidsskrift
Journal of Fourier Analysis and Applications

Søk utenfor DiVA

GoogleGoogle Scholar

doi
urn-nbn

Altmetric

doi
urn-nbn
Totalt: 130 treff
RefereraExporteraLink to record
Permanent link

Direct link
Referera
Referensformat
  • apa
  • harvard1
  • ieee
  • modern-language-association-8th-edition
  • vancouver
  • Annet format
Fler format
Språk
  • de-DE
  • en-GB
  • en-US
  • fi-FI
  • nn-NO
  • nn-NB
  • sv-SE
  • Annet språk
Fler språk
Utmatningsformat
  • html
  • text
  • asciidoc
  • rtf