his.sePublikasjoner
Endre søk
RefereraExporteraLink to record
Permanent link

Direct link
Referera
Referensformat
  • apa
  • harvard1
  • ieee
  • modern-language-association-8th-edition
  • vancouver
  • Annet format
Fler format
Språk
  • de-DE
  • en-GB
  • en-US
  • fi-FI
  • nn-NO
  • nn-NB
  • sv-SE
  • Annet språk
Fler språk
Utmatningsformat
  • html
  • text
  • asciidoc
  • rtf
A convergence result for square roots of the Poisson kernel in the bidisk
Högskolan i Skövde, Institutionen för naturvetenskap.
1999 (engelsk)Inngår i: Mathematica Scandinavica, ISSN 0025-5521, E-ISSN 1903-1807, Vol. 84, nr 1, s. 81-92Artikkel i tidsskrift (Fagfellevurdert) Published
sted, utgiver, år, opplag, sider
Aarhus: Dansk Matematisk Forening , 1999. Vol. 84, nr 1, s. 81-92
HSV kategori
Identifikatorer
URN: urn:nbn:se:his:diva-11884ISI: 000081500400008Scopus ID: 2-s2.0-0040629745OAI: oai:DiVA.org:his-11884DiVA, id: diva2:901630
Tilgjengelig fra: 2016-02-08 Laget: 2016-02-08 Sist oppdatert: 2017-11-30bibliografisk kontrollert

Open Access i DiVA

Fulltekst mangler i DiVA

Scopus

Personposter BETA

Rönning, Jan-Olav

Søk i DiVA

Av forfatter/redaktør
Rönning, Jan-Olav
Av organisasjonen
I samme tidsskrift
Mathematica Scandinavica

Søk utenfor DiVA

GoogleGoogle Scholar

urn-nbn

Altmetric

urn-nbn
Totalt: 136 treff
RefereraExporteraLink to record
Permanent link

Direct link
Referera
Referensformat
  • apa
  • harvard1
  • ieee
  • modern-language-association-8th-edition
  • vancouver
  • Annet format
Fler format
Språk
  • de-DE
  • en-GB
  • en-US
  • fi-FI
  • nn-NO
  • nn-NB
  • sv-SE
  • Annet språk
Fler språk
Utmatningsformat
  • html
  • text
  • asciidoc
  • rtf