his.sePublikasjoner
Endre søk
RefereraExporteraLink to record
Permanent link

Direct link
Referera
Referensformat
  • apa
  • harvard1
  • ieee
  • modern-language-association-8th-edition
  • vancouver
  • Annet format
Fler format
Språk
  • de-DE
  • en-GB
  • en-US
  • fi-FI
  • nn-NO
  • nn-NB
  • sv-SE
  • Annet språk
Fler språk
Utmatningsformat
  • html
  • text
  • asciidoc
  • rtf
Dimensions of fractals in the large
Department of Pure Mathematics, University of Waterloo, Waterloo, Ontario, Canada.
Department of Mathematics and Statistics, Dalhousie University, Halifax, N.S., Canada.
Department of Pure Mathematics, University of Waterloo, Waterloo, Ontario, Canada.
Högskolan i Skövde, Institutionen för vård och natur.
2007 (engelsk)Inngår i: Chaos, Solitons & Fractals, ISSN 0960-0779, E-ISSN 1873-2887, Vol. 31, nr 1, s. 5-13Artikkel i tidsskrift (Fagfellevurdert) Published
sted, utgiver, år, opplag, sider
Elsevier, 2007. Vol. 31, nr 1, s. 5-13
HSV kategori
Identifikatorer
URN: urn:nbn:se:his:diva-11892DOI: 10.1016/j.chaos.2005.09.045ISI: 000241014800002Scopus ID: 2-s2.0-33745942303OAI: oai:DiVA.org:his-11892DiVA, id: diva2:902265
Tilgjengelig fra: 2016-02-10 Laget: 2016-02-10 Sist oppdatert: 2017-11-30bibliografisk kontrollert

Open Access i DiVA

Fulltekst mangler i DiVA

Andre lenker

Forlagets fulltekstScopus

Personposter BETA

Rönning, Jan-Olav

Søk i DiVA

Av forfatter/redaktør
Rönning, Jan-Olav
Av organisasjonen
I samme tidsskrift
Chaos, Solitons & Fractals

Søk utenfor DiVA

GoogleGoogle Scholar

doi
urn-nbn

Altmetric

doi
urn-nbn
Totalt: 193 treff
RefereraExporteraLink to record
Permanent link

Direct link
Referera
Referensformat
  • apa
  • harvard1
  • ieee
  • modern-language-association-8th-edition
  • vancouver
  • Annet format
Fler format
Språk
  • de-DE
  • en-GB
  • en-US
  • fi-FI
  • nn-NO
  • nn-NB
  • sv-SE
  • Annet språk
Fler språk
Utmatningsformat
  • html
  • text
  • asciidoc
  • rtf